by: kolibri

0

BUDAKALÁSZ-CEGLÉDI KKSE 30-25 (14-11)

Budakalász, játékvezetők: Andorka, Hucker.

BUDAKALÁSZ: Boros, Váczi (kapusok), Dávid, Holpert 2, Hrabák, Kiss, Koncz 6, Perisic 5 (3), Prokop 1, Radnic 3, Rotim 6, Simányi 1, Tyiskov, Varjú 6, Vrhovina. Edző: Csoknyai István.

CEGLÉD: Kránitz, Rózsavölgyi, Tamási (kapusok), Gyene, Juhász, Kállai 2, Kiss 5, Mazák, Németh 2, Pásztor 6, Sinkovits 3, Spekhardt, Szepesi 6 (3), Teleki, Vranac 1, Zakics. Edző: Nagy Károly.

Kiállítások: 6, ill. 10.
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/3.

Jól kezdett a Cegléd, egészen a 10. percig vezette a mérkőzést. Az új taktika eredményesnek bizonyult. A 11. percben volt egy kiállítás, ahol a Budakalász átvette a vezetést. A 14. percben 9:7 volt az állás. Ezt egészen a 21. percig sikerült is tartani, nem született gól egyik oldalon sem. Az első félidőig nem sikerült behozni a lemaradást, 14:11 lett az eredmény.

A második félidőben a Budakalász kezdett jobban és uralta  a mérkőzést az 50. percig. Itt 28:20 volt az állás. Volt pár hiba amit a Budakalász ki is használt. A végén a Ceglédnek sikerült kicsit felzárkózni. Pontos dobások és jó védekezés következett a végére. A végeredmény 30-25.

MESTERMÉRLEG

Csoknyai István: – Az első és az utolsó tíz percet kivéve negyven percig mi uraltuk a mérkőzést. Támadásban szép megoldások születtek, a védekezésünk hatvan percig stabil volt, és Váczi Dani remekül védett.

Nagy Károly: – Papírforma-eredmény született. Nem tudtunk annyira agresszívek lenni, amennyire kellett volna. Sok hibát követtünk el, amit a Budakalász kihasznált.