+36 53 369 481
Bajnokság

Dabas nyerte a vasárnapi találkozót

0

Március 7-én a Dabas otthonába látogatott a Cegléd. Ősszel már volt egy találkozó, akkor a Cegléd volt eredményesebb. Eddig a tavaszi idény nem indult jól, sajnos nem sikerült győzelmet szerezni.

Az első gólt a Cegléd dobta, de a 10. percig kiegyenlített volt a mérkőzés 6-6 volt az állás. Ezután a Dabas megindult és 6 góllal vezettek a 23. percre. A vendég csapat próbálkozott felzárkózni, de nem sikerült. Az első félidőre 18-9 volt az állás.

A második félidőben a Ceglédnek 5 gólra sikerült lefaragni a hátrányból, de sajnos a nagy gólkülönbség végig megmaradt. Jól védekezett a Dabas, így nem tudott a Cegléd felzárkózni. A végeredmény 31-24 lett.

DABASI KC VSE-CEGLÉDI KKSE 31-24 (18–9)

DABAS: HOLLÓ – Tóth Á. 5, Fekete B. 1, GARAJSZKI, KOLLER 5, SZÖLLŐSI SZ. 5, Laurinyecz 3.

Csere: Podoba (kapus), Váczi M., Antal, KURUCZ 7 (1), Török 5 (1), Katona, Kende.

Edző: Tomori Győző

CEGLÉD: Tamási – Gyene 1Vranac 1, Spekhardt 3, NÉMETH B. 5, Kiss R. 1, Szepesi I. 1 (1).

Csere: KRÁNITZ (kapus), Pásztor Á., JUHÁSZ K. 5, Zakics 1, Mazák, KÁLLAI 6, Peszeki, Teleki.

Edző: Nagy Károly

Dabas, OBO Aréna, zárt kapuk mögött. V: Bíró Á., Kiss O.

Az eredmény alakulása: 11. perc: 6–6. 19. p.: 11–6. 25. p.: 13–7. 35. p.: 19–12. 49. p.: 24–18. 56. p.: 27–22.

Kiállítások: 4, ill. 12 perc

Hétméteresek: 5/2, ill. 1/1

MESTERMÉRLEG

Tomori Győző: – Most kezd realizálódni az a munka, amit egész évben beletettünk az új csapatunk építésébe. Köszönöm a fiúknak a hozzáállást, egy szép teljesítmény volt ez a mai mérkőzés.

Nagy Károly: – Sokat javult a Dabas az őszi mérkőzésünkhöz képest és jól felkészültek belőlünk. Reális eredmény született, amit nagyon sajnálok.