by: kolibri

0

Ceglédi KKSE – Orosházi FKSE – LINAMAR 22-22 (13-11)

Döntetlennel végződött a nehéz összecsapás az Orosháza ellen.

Hazai pályán fogadta a Cegléd az Orosháza csapatát. Az Orosháza csapata nem teljes kerettel, csak 12 fő játékossal érkezett Ceglédre.

A mérkőzést a Cegléd kezdte jobban. A 4. percben még 2-2 volt az állás, aztán a 7. percre a Cegléd 5-2-re növelte előnyét, amelyet a 11. percig tartani is tudott. Az Orosháza egy Ceglédi kiállítást kihasználva behozta a hátrányt a 16. percre. Az 1-2 gólkülönbséget az első félidő végéig meg tudta őrizni a Cegléd. Félidőben 13-11 volt az eredmény.

A második félidőben szintén a Cegléd kezdett jobban. A 37. percben 18-12 volt az állás. Ekkor a Cegléd kettős ember hátrányba került, de még a 43. percig 20-16 volt az eredmény. Majd beindult az Orosháza és a 47. perce egyenlíteni tudtak. Innen végig nagyon szoros fej-fej melletti volt az eredmény. Az 54. percre 22-22 lett az eredmény és ez megmarad a mérkőzés végéig.

Végeredmény 22-22 lett.

CEGLÉDI KKSE–OROSHÁZI FKSE-LINAMAR 22–22  (13–11)

Abony, 350   néző.  V:   Hargitai, Markó

CEGLÉD:   KRÁNITZ – Pásztor Á.  5 (2), Kállai  1, SPEKHARDT 4,  Mazák, Németh B.    4, SZEPESI I. 3.  Csere:  Tamási (kapus), Juhász K.  1,   Kiss R. 1, Vranac  2, Sinkovits  1. Edző:  Nagy Károly

OROSHÁZA:    ÖZMUSUL – PÁSZTOR M.    4,    Peskov, TÓTH K.   5,   Döme  3, Lele  3,   Usal 1. Csere:  SAKIC 4, Bella 2,    Kiss A.   Edző:   Ratko Djurkovics

Az eredmény alakulása. 8. perc:   5–2. 17. p.:    5–5. 20. p.:    8–6. 29. p.:    11–11.    38. p.:    18–12. 41. p.:   18–15. 44. p.:    20–16. 48. p.:  20–20.  55. p.:   22–21

 Kiállítások:   12, ill. 8 perc
Hétméteresek:    3/2, ill. 1/0

Mestermérleg:

Djurkovic Ratko: Nehéz volt a második félidő, jó védései voltak a kapusunknak és könnyű gólokat dobtunk így sikerült egyenlíteni. A végén megijedtünk attól, hogy nyerhetünk, voltak jó szituációink. Sajnos nem tudtunk 1 gólt még dobni a vezetéshez.

Nagy Károly: Jól felkészült egymásból a két csapat. Úgy érzem az első félidőben jók voltunk, a második félidőben kettős ember hátrányba kerültünk amit jól kihasznált az Orosháza. A vége egy igazságos döntetlen lett,  de keserű a szám íze, mert hazai pályán meg kellett volna nyernünk ezt a találkozót.