Bajnokság

Győzelem a Salgótarján ellen

by: kolibri

0

Az idény első hazai mérkőzését tartották pénteken délután Abonyban. Az ellenfelünk a Salgótarján csapata volt.

Az első fordulót sikeresen vettük a Debrecen ellen, elhoztuk a két pontot. A vendég csapat előző mérkőzésén a Vecsés csapatát győzte le.

Az első gólt a hazai csapatból Pásztor szerezte meg, de gyorsan kiegyenlítettek a vendégek. Ezután a hazai csapat megindult és a 7. percben már 3 gól volt a különbség. A Salgótarján próbált felzárkózni, de a különbség megmaradt, a 21. perc után a Cegléd elrajtolt és az első félidő végére már 7 gól lett az előnyük.

A második félidő elején a vendégek voltak eredményesebbek, igyekeztek a hátrányból lefaragni. A Cegléd csapata ügyesen használta ki a helyzeteket és a 39. percben már 10 gól volt a különbség. Ezután a Salgótarján lendületbe jött és az 50. percre újabb 4 gólt is szereztek. A végére újra rákapcsolt a Cegléd és záporoztak a gólok a kapuba. A végeredmény 33-17 lett.

Így újabb két pontot szereztünk és tabella első helyén maradtunk.

Jövő héten Mezőkövesre utazunk a következő bajnoki mérkőzésre.