Támogatóink

Címlap Cikkek

Mindkét pontot elvitte Ceglédről a Csurgó

DSC 6562

A férfi kézilabda NB I szerdai játéknapján a Ceglédi KK SE hazai pályán fogadta a Csurgót. Annak ellenére fej-fej mellett haladtak a csapatok húsz percig, hogy Bartucz a 8. percben már a hatodik ceglédi lövést hárította és ez idő alatt csapattársa Vasic hét gólt szerzett. Sajnos a 16. percben az egyébként is sérüléssel bajlódó Grbovicot ápolni kellett és már nem is jött ki a csapattal a második játékrészre. A második félidőben mindkét gárda jól védekezett és a tizenhat védést bemutató Bartucz mellett Mojsilovnak is volt hét hárítása. A vendégek ma magabiztosabbak voltak és mindkét pontot elvitték Ceglédről.

CEGLÉDI KK SE - CSURGÓI KK  21 - 27  (13-16)

CEGLÉD: Pallag – Lászlai 1, BORSOS 3, Grbovic 3, Radnic 2, Perisic 4(2), Radovics 3, Csere: MOJSILOV (kapus), Juhász 1, Dávid, Szabó, Elezovic 3, Hódi, Tóth K. 1, Edző: Nagy Károly

CSURGÓ: BARTUCZ- Oslak, Géczi, Vasvári, Jerebie, Oliveira 2, VASIC 10(5), Csere: Cehte 3, Hanusz 2, Gazdag, Szeitl 3, Mikita 2, Ferreira 1, Radjenovics 4, Tóth A.,  Edző: Sótonyi László

Cegléd, 800 néző. V: Bíró, Kiss

Az eredmény alakulása. 7. perc: 2-2, 12. p.: 4-4, 19. p.: 9-9, 23. p.: 10-12, 26. p.: 11–14, 35. p.: 14–20, 46. p.: 17–21

Kiállítások: 2, ill. 8 perc

Hétméteresek: 3/2, ill. 5/5

MESTERMÉRLEG:

Nagy Károly: – Nem tudtunk erre a meccsre felkészülni, szétesetten játszottunk, teljesen megérdemelt az ellenfél győzelme. Nem tudtunk nyitott falat védekezni és a hatos falunkat is teljesen szétszedték, az első félidőben nem volt mögöttünk kapus teljesítmény. Grbovic kiválása után nem volt beálló játékunk, lövő nélkül, fegyelem nélkül nem megy ez a sportág...

Sótonyi László: – Úgy hiányzott nekünk ez a győzelem, mint egy falat kenyér. Ez egy nagyon nehéz pálya, de elindultunk felfelé, ami a legfontosabb. Gratulálok a csapatnak!