Eseménynaptár

<<  Július 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

NB I. TABELLA 17/18

1. MOL-Pick Szeged
 2.  Telekom Veszprém
3. Grundfos Tatabánya KC
4. Balatonfüredi KSE
5. Sport36-Komló
6. Csurgói KK
7. CYEB Budakalász
8. Dabas KC VSE
9. Eger SBS Eszterházy
10. Ceglédi KKSE
11. B.Braun Gyöngyös
12. FTC. KN KFT
13. Váci KSE
14. Orosházi FKSE-LINAMAR

Szponzoraink

cimer bss
 abonett  ep
 patent logo infocegled
 
-hummel padló

JV SELECT JPEG
Logo BEMER Group RGB
szzrt-logo
konfido-max-logo
543ce83c1cec8


polimedia

Támogatóink

Címlap Cikkek

U9 es bajnoki forduló

hhh

 

U9 es bajnoki forduló Cegléden

 

U9 es csapataink sem unatkoztak a hétvégén, hiszen vasárnap 9 órától egészen 3 óráig kézilabdázással telt a nap nagy része.

 

2017.11.19-én A Török János Mezőgazdasági SzI. Sportcsarnokában került megrendezésre az U9 es bajnoki forduló. Vendégeink voltak a Diósdi DSE. , Dabas KC KSE. és a Kuk SE Érd csapatai is.

Ezek mellett a Cegléd 5 U9 es csapatot indított el ebben a bajnokságban 6 edző jelenlétében.

Nagyon jól sikerültek a mérkőzésen, mindenki nagyon jól érezte magát ezen a napom és nagyon sokan kilátogattak a mérkőzésekre, hogy szurkoljanak és buzdítsák a Cegléd csapatait. Cegléd színeiben majdhogynem 60 gyerkőc játszott és mind a 60 fiatalt dicséret illeti a hozzáállásért és a mérkőzéseken mutatott teljesítményekért.

 

Csapatok:

 

Ceglédi KKSE Református  edző : Fehér Csaba

 

Ceglédi KKSE Táncsics edző : Tóth Tiborné

 

Ceglédi KKSE Szent Kereszt edző : Almási László

 

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 edzők : Szilágyi József , Monori Anita

 

Ceglédi KKSE 2 edzők : Monori Anita, Juhász Károly

 

Mérkőzések :

1.Mérkőzés

 

Ceglédi KKSE Szent Kereszt – Ceglédi KKSE Táncsics 15-13 félidő 8-6

 

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : Balogh Achilles .; Bogár Balázs .; Bujdosó Bence Dániel.; Hanga Levente .; Kazai Ferenc.; Mezei Olivér.; Oláh Balázs.; Palásti Milán 4; Prinz Olivér 1; Varga Levente 10;

 

Ceglédi KKSE Táncsics: Bicskei Balázs .; Burda Bence.; Csorba Ádám .; Dombai Ottó 2; Koncz Áron István .; Kovács Ákos 3; Tóth Mátyás 1; Mucsányi Bendegúz.; Kovács Balázs 7; Csorba Tamás

 

2.Mérkőzés

 

Ceglédi KKSE Református – Diósdi DSE 7 – 23 félidő 4-8

 

Ceglédi KKSE Református : Kelemen Barnabás 2; Andó Botond .; Bíró Marcell 1; Ungvári Tibor 2; Gigor László 2; Kádár Zalán .; Bujáki Botond .;

 

3.Mérkőzés

 

Kuk SE Érd – Ceglédi KKSE Várkonyi 1: 12-11 félidő 7-4

 

Ceglédi KKSE Várkonyi 1: Szepesi Péter 5; Németh Levente .; Ivádi Máté .; Fodor Ádám .; Márok Benedek 6; Perjési- Szabó Ferenc .; Facskó Ádám .; Kondor Pál.; Jancsó Botond.; Kovács Sándor .;

 

4.Mérkőzés

 

Dabas KC KSE – Ceglédi KKSE Várkonyi 2 : 12-9 félidő 5-2

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 : Sinka Martin 4; Szalai János Szabolcs .; Szöllősi Ádám Adrián 3; Batu Zalán .; Chorendzsák Róbert 2; Sebők János .; Nagy Alex.; Duhaj Csaba.; Németh Dominik László .; Alföldi Larion .;

 

5.Mérkőzés

Ceglédi KKSE Református – Ceglédi KKSE Táncsics 7-7 félidő 1-3

 

Ceglédi KKSE Református : Kelemen Barnabás 1; Andó Botond .; Bíró Marcell 3; Ungvári Tibor 3; Gigor László 2; Kádár Zalán .; Bujáki Botond .;

 

Ceglédi KKSE Táncsics: Csorba Tamás  .; Burda Bence.; Csorba Ádám .; Dombai Ottó ; Koncz Áron István .; Kovács Ákos 5; Tóth Mátyás 1; Mucsányi Bendegúz.; Kovács Balázs 1;Bicskei Balázs

 

6.Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 – Diósdi DSE 4-24 félidő 2-12

 

Ceglédi KKSE Várkonyi 2: : Sinka Martin 1; Szalai János Szabolcs .; Szöllősi Ádám Adrián 1; Batu Zalán .; Chorendzsák Róbert 2; Sebők János .; Nagy Alex.; Duhaj Csaba.; Németh Dominik László .; Alföldi Larion .;

 

7.Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 – Ceglédi KKSE Szent Kereszt 10-15 félidő 7-8

 

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 : : Szepesi Péter 4; Németh Levente 1.; Ivádi Máté .; Fodor Ádám .; Márok Benedek 4; Perjési- Szabó Ferenc .; Facskó Ádám .; Kondor Pál.; Jancsó Botond.; Kovács Sándor 1 .;

 

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : Balogh Achilles .; Bogár Balázs .; Bujdosó Bence Dániel. 1; Hanga Levente .; Kazai Ferenc.; Mezei Olivér.; Oláh Balázs.; Palásti Milán 1; Prinz Olivér 1; Varga Levente 12;

 

Nagyon köszönjük az egyesület nevében az edzők munkáját és a gyermekeik hozzáállását és nem utolsó sorban a szülőknek és a kilátogató nézőknek, hogy ilyen jó hangulatban telt a vasárnapi bajnoki forduló!

Megosztás