Eseménynaptár

<<  Április 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

NB I. TABELLA 17/18

1. Telekom Veszprém
 2.  MOL-Pick Szeged
3. Grundfos Tatabánya KC
4. Balatonfüredi KSE
5. Sport36-Komló
6. CYEB Budakalász
7. Csurgói KK
8. Dabas KC VSE
9. Eger SBS Eszterházy
10. Ceglédi KKSE
11. FTC. KN KFT
12. B.Braun Gyöngyös
13. Váci KSE
14. Orosházi FKSE-LINAMAR

Szponzoraink

cimer bss
 abonett  ep
 patent logo infocegled
 
-hummel padló

JV SELECT JPEG
Logo BEMER Group RGB
szzrt-logo
konfido-max-logo
543ce83c1cec8


polimedia

Támogatóink

Címlap Cikkek

Ismét pályán az U9

várkonyi

Ismét mérkőzések az U9-es korosztályban

2017.12.09-én Érden lépett pályára az 5 db U9-es csapatunk 2-2 mérkőzéssel.

A hosszú út után 11 órakor az Érdi sportcsarnokban megkezdődtek az összecsapások a Ceglédi KKSE csapatainak is. A srácok nagyon ügyesek voltak és öröm látni a fejlődést mind az 5 csapatban.

Résztvevő csapatok

-Ceglédi KKSE Táncsics

-Ceglédi KKSE Várkonyi 1

-Ceglédi KKSE Várkonyi 2

-Ceglédi KKSE Szent Kereszt

-Ceglédi KKSE Református

-Diósdi DSE

-Dabas KC VSE

-KUK SE Érd

Mérkőzések:

1.Mérkőzés

Ceglédi KKSE 2 – Dabas KC VSE 8 – 13 félidő (6-5)

Ceglédi KKSE Várkonyi : Sebők János .; Németh Dominik.; Szöllősi Ádám 7.; Nagy Alex .; Batu Zalán 1.;

2.Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 – Ceglédi KKSE Református  3-15 félidő (1-8)

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 : Szepesi Péter 2.; Jancsó Botond.; Facskó Ádám .; Németh Levente 1.; Kondor Pál.; Ivádi Máté.; Fodor Ádám .; Perjési-Szabó Ferenc.; Tóth Tamás .;

Ceglédi KKSE Református: Kelemen Barnabás 4.; Andó Botond 1.; Ungvári Tibor 5.; Kádár Zalán 5.; Bíró Marcell .; Bujáki Botond .; Vincze Zalán .;

3. Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 – KUK SE Érd 1-23 félidő (1-14)

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 : Sebők János .; Németh Dominik.; Szöllősi Ádám 1.; Nagy Alex .; Batu Zalán .;

4. Mérkőzés

Dabas KC VSE – Ceglédi KKSE Táncsics 13-8 félidő (8-6)

Ceglédi KKSE Táncsics: Burda Bence 1.; Csorba Ádám .; Csorba Tamás.; Dombai Ottó .; Koncz Áron .; Kovács Balázs 5.; Tóth Mátyás .; Plangár Máté .; Kovács Ákos 2.;

5. Mérkőzés

Ceglédi KKSE Református – Ceglédi KKSE Szent Kereszt 13-9 félidő (9-2)

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : Kazai Ferenc .; Balaska Attila .; Bujdosó Bence 1.; Bogár Balázs .; Mezei Olivér.; Oláh Balázs .; Hanga Levente .; Varga Levente 4.; Princz Olivér .; Palásti Milán 4.;

Ceglédi KKSE Református : Kelemen Barnabás 1.; Andó Botond .; Ungvári Tibor 4.; Kádár Zalán 7.; Bíró Marcell .; Bujáki Botond .; Vincze Zalán 1.;

6. Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 – Diósdi DSE 5-15 félidő (3-11)

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 : Szepesi Péter 5.; Jancsó Botond.; Facskó Ádám .; Németh Levente .; Kondor Pál.; Ivádi Máté.; Fodor Ádám .; Perjési-Szabó Ferenc.; Tóth Tamás .;

7. Mérkőzés :

Ceglédi KKSE Szent Kereszt – KUK SE Érd 4-15 félidő (3-7)

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : : Kazai Ferenc .; Balaska Attila .; Bujdosó Bence .; Bogár Balázs .; Mezei Olivér.; Oláh Balázs .; Hanga Levente .; Varga Levente .; Princz Olivér 1.; Palásti Milán 3.;

8. Mérkőzés

Diósdi DSE – Ceglédi KKSE Táncsics : 16-7 félidő (7-5)

Ceglédi KKSE Táncsics : Burda Bence .; Csorba Ádám .; Csorba Tamás.; Dombai Ottó 1.; Koncz Áron .; Kovács Balázs 3.; Tóth Mátyás .; Plangár Máté 1.; Kovács Ákos 2.;

Nagyon Köszönjük az ellátogató szülőknek a segítséget az utazásban , és hogy bíztatták és szurkoltak a Ceglédi gyermekeknek.

Megosztás