Eseménynaptár

<<  Október 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

NB I. TABELLA 18/19

1. MOL-PICK Szeged
 2.  Csurgói KK
3. Grundfos Tatabánya KC
4. Telekom Veszprém
5. Balatonfüredi KSE
6. HE-DO B.Braun Gyöngyös
7. Dabas KC VSE
8. Sport36-Komló
9. Ferencvárosi TC
10. Ceglédi KKSE
11. CYEB Budakalász
12. Mezőkövesdi KC
13. DVTK-Eger
14. Vecsési SE

 

 

Szponzoraink

cimer
 knottlogo-1  
 patent logo
 


JV SELECT JPEG

szzrt-logo
konfido-max-logo
543ce83c1cec8


3285 large
ecseri-kft-cegled-logo
europetrol-cegled

Támogatóink

Cegléd Város Önkormányzata

Ecseri KFT.

Szerencsejáték ZRT.

Szidó KFT.

Konfido Max KFT.

Knott Technik-Flex KFT.

Kisméhecske Kifőzde

Patent

Euro Petrol





Címlap Cikkek

U9-es csapataink is lejátszották az utolsó mérkőzéseiket.

Hétvégén lejátszották utolsó mérkőzéseiket az u9-es csapataink. Hazai pályán, a Gál József Sportcsarnokba került lebonyolításra a Kisiskolás bajnokság, Kovács László régiójának utolsó fordulója, ahol a Százhalombatta, Gödöllő, Budaörs csapatai mellett 5! ceglédi csapat volt érdekelt.

A srácokat csak a dicséret illeti, hisz a játékukon látszódott az egész éves munkának a gyümölcse, szépen fejlődnek a fiataljaink!

(Csapatképek a cikk végén találhatóak)

 

SZHB. VUK SE - Ceglédi KKSE Várkonyi I. 6-11 (3-5)

Szepesi P.7; Jancsó B.; Németh L.; Kondor P.; Ivádi M.; Fodor Á.; Facskó Á.; Kovács S.1; Márok B.3; Hank J.; Perjési-Szabó F.;

 

Ceglédi KKSE Várkonyi II. - Ceglédi KKSE Református 5-22 (1-9)

CKKSE Várkonyi II.: Sebők J.; Németh D.; Szalai Sz.; Szöllősi Á.3; Nagy A.; Batu Z.; Sinka M.2; Alföldi L.;

CKKSE Református: Kelemen B.2; Bíró M.; Grigor L.2; Kádár Z.; Vincze Z.; Ungvári T.9; Bujáki B.4; Andó F.; Cseh D.; Horváth Gy.5;

 

Ceglédi KKSE Várkonyi I. - Gödöllői KC 14-5 (6-3)

Szepesi P.5; Jancsó B.; Németh L.1; Kondor P1.; Ivádi M.1; Fodor Á.; Facskó Á.; Kovács S.2; Márok B.4; Hank J.; Perjési-Szabó F.;


Ceglédi KKSE Szent Kereszt - Ceglédi KKSE Várkonyi II. 16-9 (7-3)

CKKSE Szent Kereszt: Varga L.5; Bujdosó B.; Bogár B.4; Princz O.4; Hanga L.1; Oláh B.1; Mezei O.1; Kazai F.;

CKKSE Várkonyi II.: Sebők J.; Németh D.; Szalai Sz.; Szöllősi Á.3; Nagy A.; Batu Z.; Sinka M.6; Alföldi L.;


Ceglédi KKSE Református - Ceglédi KKSE Táncsics 7-6 (5-0)

CKKSE Református: Kelemen B.; Bíró M.; Grigor L.1; Kádár Z.; Vincze Z.; Ungvári T.3; Bujáki B.1; Andó F.; Cseh D.; Horváth Gy.2;

CKKSE Táncsics: Jenei M.; Vermes L.; Csorba T.; Dombai O.2; Tóth M.1; Mucsányi B.1; Gál B.; Kovács B.1; Kovács Á.1; Burda B.;


Ceglédi KKSE Szent Kereszt - Ceglédi KKSE Táncsics 10-12 (5-5)

CKKSE Szent Kereszt: Varga L.9; Bujdosó B.; Bogár B.; Princz O.; Hanga L.; Oláh B.1; Mezei O.; Kazai F.;

CKKSE Táncsics: Jenei M.; Vermes L.; Csorba T.2; Dombai O.4; Tóth M.2; Mucsányi B.; Gál B.; Kovács B.3; Kovács Á.1; Burda B.;


Gratulálunk a fiataloknak, további sok sikert és kellemes pihenést kívánunk a szünidőre!

 

DSC 0517 1DSC 0701 1DSC 0460 1DSC 0518 1DSC 0625 1




Megosztás