Eseménynaptár

<<  Október 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

NB I. TABELLA 18/19

1. MOL-PICK Szeged
 2.  Grundfos Tatabánya KC
3. Telekom Veszprém
4. Csurgói KK
5. Sport36-Komló
6. HE-DO B.Braun Gyöngyös
7. Dabas KC VSE
8. Balatonfüredi KSE
9. Ceglédi KKSE
10. CYEB Budakalász
11. Ferencvárosi TC
12. Mezőkövesdi KC
13. DVTK-Eger
14. Vecsési SE

 

 

Szponzoraink

cimer
 knottlogo-1  
 patent logo
 


JV SELECT JPEG

szzrt-logo
konfido-max-logo
543ce83c1cec8


3285 large
ecseri-kft-cegled-logo
europetrol-cegled

Támogatóink

Címlap Cikkek

Utánpótláshírek a hétvégéről

ifi2rule

Múlthét csütörtökön, október 4-én az ifjúsági és serdülő csapatunk Orosházára látogatott, ahonnan az idősebbek egy pontot el is hoztak.

Vasárnap megkezdte az idei szereplést a három U11-es csapatunk is. A gyerekek Dömsödre utaztak, és csapatonként két-két mérkőzést játszottak. 

 

Orosházi FKSE-LINAMAR - Ceglédi KKSE 22-22 (14-11) (IFJÚSÁGI)

Krupincza M. 7; Dávid E. ; Muhari Zs.; Fodor M.; Müller B.1; Farkas N. 4; Aleksza T.; Ócsai A. 5; Turi A. 1; Makai N.; Maradics M.; Kiss D. 4; Dávid T.; Orosz R.;

 

Orosházi FKSE-LINAMAR - Ceglédi KKSE 47-15 (21-7) (SERDÜLŐ)

Erdődi B.; Farkas B. 2; Sárkány N. 2; Fülöp A.; Magyar G.; Maradics D. 2; Dobosevic T.; Szeleczki L. 3; Reznák B. 3; Csinos-Kovács T. 2; Ranóti M.; Emődi L.; Takács D. 1; Takács M.;

 

U11:

Szigetszentmiklósi KSK - Ceglédi KKSE Várkonyi 14-3 (7-2)

Batu Z.; Facskó Á.; Fodor Á.; Ivádi M.; Jancsó B.; Kondor P.; Kovács S.; Nagy A.; Németh D.; Németh L.; Sebők J.; Szalai Sz.; Szepesi P.; Szöllősi Á.; 

Edző: Szilágyi József


Ceglédi KKSE Várkonyi - Gyáli BKSE 2-5 (0-3)

Batu Z.; Facskó Á.; Fodor Á.; Ivádi M.; Jancsó B.; Kondor P.; Kovács S.; Nagy A.; Németh D.; Németh L.; Sebők J.; Szalai Sz.; Szepesi P.; Szöllősi Á.; 

Edző: Szilágyi József

 

Ceglédi KKSE Táncsics - Gyömrői KA 2-11 (1-6)

Jenei M.; Vermes L.; Dombai O.; Csorba T.; Gál H.; Burda B.; Mucsányi B.; Tóth M.; Kovács B.; Sípos A.; 

Edző: Tóth Tiborné


Ceglédi KKSE Táncsics - Ráckeve VKSK 5-10 (1-5)

Jenei M.; Vermes L.; Dombai O.; Csorba T.; Gál H.; Burda B.; Mucsányi B.; Tóth M.; Kovács B.; Sípos A.; 

Edző: Tóth Tiborné


Dabas KC VSE - Ceglédi KKSE 9-14 (6-10)

Kazai F.; Kelemen B.; Varga L.; Prinz O.; Mezei O.; Bogár B.; Oláh B.; Hanga L.; Bujdosó B.; Ungvári T.;

Edző: Almási László


Ceglédi KKSE - Gyáli BKSE 14-13 (9-8)

Kazai F.; Kelemen B.; Varga L.; Prinz O.; Mezei O.; Bogár B.; Oláh B.; Hanga L.; Bujdosó B.; Ungvári T.;

Edző: Almási László

 

 

u11csapat



 

Megosztás