polimedia

Támogatóink

Címlap Cikkek Korábbi évadok hírei

Megküzdöttünk ezért a két pontért

3df8177f 658d 4e50 a8b5 906a4e480f6a.jpg.ashx A várakozásnak megfelelően óriási küzdelmet hozott a két egyformán 11 ponttal álló csapat találkozója. A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, 4-2-re vezettek, ami után viszont a Ceglédiek 4 gólt dobtak és már náluk volt az előny. Az ekkori 2 gólos előny a 22. percre 5-re nőtt. Ekkor viszont a vendégek jól használták ki azt, hogy a hazaiak 7 percen keresztül nem tudtak gólt szerezni és így az első játékrész végére 2 gólra csökkentették hátrányukat.
Fordulás után fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd az ötvenedik perc után a Pler 3 perc alatt, 3 szor bevette a Ceglédiek kapuját és akkor úgy tűnt, elrabolják a rendkívül fontos 2 bajnoki pontot. A fővárosiak még a befejezés előtt is 1 góllal, 24-23-ra vezettek. Előbb Grbovic egyenlített, majd 2 labdaszerzést követően Lászlai és Antal volt eredményes. Így a Ceglédi KKSE szerezte meg a győzelmet, a küzdelmes, izgalmas, de elég sok hibát hozó összecsapáson.

Kökény mester nyilatkozata:
„A második félidőben hátrányba kerültünk, de volt hite a csapatnak, hogy megtudjuk fordítani ezt a meccset. Megküzdöttünk ezért a 2 pontért, amihez végül kellett a szerencse is.

Ceglédi KKSE – Pler Budapest: 26-24 (13-11)

Ceglédi KKSE: Bősz, Bartucz, Mojsilov (kapusok), Varga, Tóth, Lászlai 2, Hódi, Sipeki, Gigler 1, Nikolicza, Lepsényi 1, Takács 3, Perisic 6, Antal 4, Bíró 4, Grbovic 5