Támogatóink

Címlap Cikkek Korábbi évadok hírei

Hatalmas mérkőzés, izgalmas hajrával

handball ball rukomet lopta-600x398

A várakozásnak megfelelően hatalmas küzdelmet vívott a kiesés ellen menekülő 2 csapat. Az első félidő nagy részében a ceglédiek vezettek, de a játékrész hajrájában 11-13-ról már nekik kellett egyenlíteni. Fordulás után rövid ideig még fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd a vendégek előbb 3, majd 4 gólos előnyre tettek szert. A 46. percben 18-22 volt az állás. A találkozó tele volt fordulatokkal és jött a következő 3 percben az újabb, amikor a ceglédiek egymás után 6 gólt szereztek és így átvették a vezetést. Hallatlanul izgalmas volt a hajrá. 29-28-as hazai vezetésnél Lepsényi –amikor a csapat ember hátrányban játszott- döntő gólt dobott. Mekaru gólja már csak kozmetikázott az eredményen.

Kökény mester nyilatkozata:
„Várható volt, hogy a végjátékban fog eldőlni a mérkőzés. Szerencsére a hullám-völgyünk után jobban koncentráltunk.”

Ceglédi KKSE: Bartucz, Bősz, Mojsilov (kapusok), Országh 3, Varga, Tóth, Lászlai 6, Hódi, Sipeki, Gigler, Nikolicza, Lepsényi 3, Takács 1, Perisic 10, Bíró 1, Grbovic 6

Ceglédi KKSE – König Trade Balmazújváros: 30-29 (13-13)