polimedia

Támogatóink

U14-es forduló volt szombaton a Gál József Sportcsarnokban

u14gepiii

2018.03.10-én U14-es forduló volt megrendezve a Gál József Sportcsarnokban. A fordululón több csapat is részt vett, viszont Tóth Norbert játékosai csak két mérkőzést játszottak, ahol felemás eredmények születtek. Első mérkőzésen a Vecsés csapata volt az ellenfél, ahol az első félidőben megpecsételődött a fiúk sorsa, hisz a sok hiba megbosszulta magát, aminek következménye lett a 4-15-ös félidei eredmény. A második félidőben sikerült rendezni a sorokat, viszont így is előjöttek a hibák olykor-olykor, így csak egy gólt tudtak a ceglédi srácok kozmetikázni a külömbségen, a végeredmény 12-19 lett. A második meccsen a Budakalász gárdájával kellett a fiúknak megküzdeniük. A csapat nagyon remekül kezdett, hisz a 4. percben már 4-0ra vezettek Tóth Norbert tanítványai. Ezt a formát és  ezt az önbizalommal teli játékot folytatták játékosaink, aminek a következménye 12-21-es győzelem lett.

Tóth Norbert edző értékelése: A Hazai rendezésű Gyermekbajnokság első fordulója felemásra sikeredett! Első mérkőzésünk Vecsés ellen volt, sok hibával és önbizalom hiányában játszottak a fiúk amit az ellenfél kapusteljesítménye is megpecsételt, így alul maradtunk! Második mérkőzésünket Budakalász ellen játszottuk, sokkal bátrabban, védekezésünk is jobb volt már! Sok ziccert hibáztunk, de így is magabiztosan nyertünk!

Ceglédi KKSE - Vecsés SE 12-19 (4-15)

Kovács D; Farkas B. 2; Kádár B.; Magyar G. 2; Emődi L.; Varga A.; Ócsai M.; Szeleczki L.2; Reznák B.3; Mácsár Zs.; Csinos-Kovács T.3; Halmi D.;

Budakalászi SC - Ceglédi KKSE 8-12 (12-21)

Kovács D.; Farkas B.3; Kádár B.2; Magyar G.2; Emődi L.; Varga A.; Ócsai M.; Szeleczki L.6; Reznák B.5; Mácsár Zs.; Csinos-Kovács T.3; Halmi D.;