Utánpótlás Hírek a hétvégéről

30711037 1844469342294962 1258624519526940672 n

U14

2018.04.07.én Gödöllőn mérkőztek meg U14 es srácaink.

Az első mérkőzésen fölényes győzelmet aratott a Ceglédi KKSE U14 es gárdája a Budaörs csapata ellen. Már az első játékrészben tetemesebb előnyt alakítottak ki a fiúk, és ezt az előnyt a második félidőben csak növelni tudták.

1 Mérkőzés

Budaörsi KSE – Ceglédi KKSE 12-30 félidő ( 6-13)

Ceglédi KKSE : Kovács Dávid , Farkas Bence 6, Halmi Dávid , Kádár Bernát , Magyar Gergő 7, Emődi László Arnold 4, Sárkány Norton Alex 2, Szeleczki Lóránt 4, Reznák Bence 3, Mácsár Zsolt Márk , Csinos-Kovács Tamás 4, Radnóti Máté ,

A második mérkőzést a Vecsési SE csapata ellen játszották a fiúk , és az első félidőben úgy tűnt , hogy ez is egy magabiztos győzelem lesz a Cegléd részére. 5 gólos előnnyel fordultak a srácok a második játékrészbe, azonban a Vecsés gárdája ezt nem hagyta annyiban, és a második félidőben ledolgozták hátrányukat. A mérkőzés végére sikerült kiegyenlíteniük , és a lefújás pillanatáig ezt meg is tartották.

2.Mérkőzés

Vecsési SE – Ceglédi KKSE 22-22 félidő ( 10-5)

Ceglédi KKSE: Kovács Dávid , Farkas Bence 2, Halmi Dávid 3, Kádár Bernát , Magyar Gergő 5, Emődi László Arnold , Sárkány Norton Alex 1, Szeleczki Lóránt 8, Reznák Bence 3, Mácsár Zsolt Márk , Csinos-Kovács Tamás , Radnóti Máté ,

Tóth Norbert (edző)

-A Gyermekbajnokság eddigi legügyesebb játékát mutatták a gyerekek. mind védekezésben, mind támadásban egymásért küzdöttek, jól szerepeltek. Ez a jó teljesítmény a kapuban is megmutatkozott. Gratulálok a hétvégi teljesítményhez és hozzáálláshoz.

30705862 1844469502294946 2172322582039101440 n

U9

U9 es csapataink Budaörsön folytatták Bajnoki szereplésüket , ahol szinte majdnem minden mérkőzést megnyertek. Az 5 kis csapat összesen 8 mérkőzésen mutatta meg rátermettségét , és az edzők szavait idézve , kezd megérni a munka gyümölcse.

1 Mérkőzés : Budaörs Handball – Ceglédi KKSE Szent Kereszt 13-14 félidő ( 4-7 )

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : Balaska Attila , Bogár Balázs , Bujdosó Bence , Hanga Levente , Kazai Ferenc , Mezei Olivér 2, Oláh Balázs 1, Prinz Olivér Péter 2, Varga Levente 9

edző : Almási László

30706424 1844469498961613 4928360803339337728 n

2 Mérkőzés : Ceglédi KKSE Táncsics – Százhalombatta VUK 12-3 félidő (5-2)

Ceglédi KKSE Táncsics : Burda Bence 1, Csorba Tamás 2, Dombai Ottó , Kovács Balázs 8, Tóth Mátyás 1, Mucsányi Bendegúz , Jenei Máté , Vermes László , Kovács Ákos , Bicskei Balázs,

edző : Tóth Tiborné ( Veranéni )

3 Mérkőzés Ceglédi KKSE Várkonyi 2 – Gödöllői KC 5-14 félidő (1-9)

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 : Sebők János , Németh Dominik , Szalai János Szabolcs , Szöllősi Ádám 5, Nagy Alex , Batu Zalán ,

edző : Juhász Károly

30715462 1844469552294941 4291884437194407936 n

4 Mérkőzés Ceglédi KKSE Szent Kereszt – Százhalombattai VUK SE 12-9 félidő (6-3)

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : : Balaska Attila , Bogár Balázs 2, Bujdosó Bence 2 , Hanga Levente , Kazai Ferenc , Mezei Olivér 1, Oláh Balázs , Prinz Olivér Péter 1, Varga Levente 6,

30712936 1844469345628295 56195721468051456 n

5 Mérkőzés : Ceglédi KKSE Református – Ceglédi KKSE Várkonyi 1 9-19 félidő (3-13)

Ceglédi KKSE Református : Kelemen Barnabás , Kádár Zalán 3, Gigor László , Rétyi Roland 6, Bodzsár Dániel ,

edző: Fehér Csaba

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 : Szepesi Péter 8, Jancsó Botond , Németh Levente , Kondor Pál , Fodor Ádám , Ivádi Máté , Fodor Ádám 2, Facskó Ádám 6, Kovács Sándor 3 ,

edző : Szilágyi József

6 Mérkőzés : Ceglédi KKSE Táncsics – Gödöllői KC 13-9 félidő ( 5-4 )

Ceglédi KKSE Táncsics : Burda Bence 2, Csorba Tamás 4, Dombai Ottó 2 , Kovács Balázs 5, Tóth Mátyás , Mucsányi Bendegúz , Jenei Máté , Vermes László , Kovács Ákos , Bicskei Balázs,

edző : Tóth Tiborné (Veranéni)

30727171 1845473762194520 61324019793657856 n

7 Mérkőzés : Ceglédi KKSE Várkonyi 2 – Ceglédi KKSE Várkonyi 1   2-8 félidő ( 1-4 )

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 : Sebők János , Németh Dominik , Szalai János Szabolcs 1 , Szöllősi Ádám 1 ,Nagy Alex , Batu Zalán ,

edző : Juházs Károly

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 : Szepesi Péter 3, Jancsó Botond , Németh Levente 1 , Kondor Pál , Fodor Ádám , Ivádi Máté , Fodor Ádám , Facskó Ádám 2, Kovács Sándor 2 ,

edző: Szilágyi József

8 Mérkőzés Ceglédi KKSE Református – Budaörs Handball 15-15 félidő (7-7)

Külön Köszönet az ellátogató szülőknek, hogy idegenben is buzdították a Ceglédi KKSE csapatait. !!!