Patent

Euro Petrol

Fontos hazai győzelem

jakab laci

2018.11.08-án hazai pályán fogadtuk az Eger csapatát a Gál József Sportcsarnokban. Már az első perctől kezdve mi irányítottuk a mérkőzést,az Egriek csupán az 5. percben tudták bevenni a kapunkat, amíg mi ezt már 3-szor megtettük. Vezettük 3-4 góllal is, de az első félidő végére kicsit beleültünk az eredménybe és hagytuk, hogy 1 gólra felzárkózzanak. A második játékrészben sem engedtük vezetéshez az Eger csapatát, a véghajrában azonban fej-fej mellett voltunk. A végletekig harcolva, és egy igen jó kapusteljesítményt nyújtva itthon tudtuk tartani ezt a nagyon fontos két pontot. Gratulálunk a csapatnak a küzdeni tudásért, és reméljük most már kilábaltunk ebből a mély gödörből.

Jakab László: Amit egész héten gyakoroltunk, a 7 a 6-os játék elleni védekezés, azt nagyon jól sikerült a pályára vinni és megvalósítani, ami mellé Tamási Zsolt visszatérésével egy nagyon jó kapusteljesítmény is párosult. Ennek köszönhetően kevés gólon bírtuk tartani az Eger csapatát az első félidőben. A 7 a 6-os játéknak köszönhetően nagyon sok üres kapus helyzetünk volt, amit nagyon rosszul bírtunk értékesíteni. A második félidőben sem maradtunk az öltözőben, aminek köszönhetően az előnyünk nem veszett el és stabilan tartani is bírtuk. Ezt a mérkőzést 3-szor nyerhettük volna meg nagyobb gólkülönbséggel, de sajnos a kapkodós játékunkkal mindig vissza hoztuk ellenfelünket. Kritikus pillanatban Milos Mojsilov hétméterest hárított, ennek és a küzdeni tudásnak köszönhetően győzelmet tudtunk aratni. Nagyon örömteli számomra, hogy amit év elején megbeszéltünk, hogy melyik mérkőzéseket kell megnyernünk, azt 1-től 1-ig teljesíteni bírták a srácok és erre nagyon büszke vagyok. Még egyszer gratulálok a fiúknak.

Ceglédi KKSE – DVTK-Eger:30-29 félidő ( 16-15 )

Cegléd: Bruno Vili Zobec 3, Juhász Károly 5, Hódi Lóránd 2, Radnic Tomislav 5, Aleksza Tamás (kapus), Mojsilov Milos (kapus), Tamási Zsolt (kapus), Szabó Bence 2, Müller János 1, Gábor Marcell 2, Hajdu Tamás 2, Megyeri Péter, Vuckovic Milan 1, Pocsai Rajmund 3, Campar Marko, Kecskeméti Tamás 3,

Kiállítások: 5 ill. 5

Hétméteresek: 3/3 ill. 3/2