+36 53 369 481
Bajnokság

Füred nyerte a találkozót

0

Könnyedén gyűjtötte be a pontokat a Balatonfüredi KSE szombaton hazai pályán a férfi kézilabda NB I-ben.

BKSE-Cegléd 35:24 (19:10)

Balatonfüred, 250 néző. V.: Rontó, Szanyi.

Balatonfüredi KSE: BŐSZ – Rodriguez 3, Kemény 2 (1), TOPIC 6, Szűcs 1, SZÖLLŐSI 5 (2), BÓKA 4. Csere: Andó (kapus), PULAY 6 (1), Kőhegyi 1, DRASKOVICS 4, Szmetán M., Malinovic 1, Ág, Brandt 2. Edző: György László.

Ceglédi KKSE: Tamási – Gyene 3 (1), HNIDÁK 5, Kis R. 3, Mazák 1, Vranac 3, Zakics. Csere: Kránitz (kapus) 1, Pásztor Á. 1, Szepesi 3 (2), Kállai 1, TELEKI 3, Peszeki. Edző: Nagy Károly.

Kiállítások: 6, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 5/4, ill. 4/3.

Sajnos kulcs embereink sérülés miatt nem tudtak a pályára lépni és ez érződött már a mérkőzés előtt is.

Az első gólt a hazai csapat szerezte, de a negyedik percben Gyene egyenlített, de onnantól kezdve már csak üldöző volt a vendégcsapat. Sajnos nem tudtuk utolérni a Balatonfüred csapatát, végig vezették a mérkőzést. Sok 2 perces kiállítást kaptak játékosaink ami meg is érződött. Az első félidő végére 19-10 volt az állás.

A második félidő elejére Mazák megkapta a 3. 2 perces kiállítás így, sajnos piros lappal el kellett hagynia a pályát. Ez rányomta a bélyegét a játékra. A második félidőben próbáltuk csökkenteni a gólkülönbséget, ami sikerült is. A 43. percben már csak 6 gól volt a különbség, de sajnos fáradtak már a játékosok. Próbáltuk tartani magunkat, de a Füred nagyon jól játszott, eredményes volt és 35-25 lett a végeredmény.